• KVZ 4

  • KVZ 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KVZ 4 ( Reserve 3e klasse R3G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen 21210112421727021
    2Juventa 4128132111842717
    3Oost-Arnhem 4127052191912813
    4Apeldoorn 3126332262052113
    5Devinco 2126152041683611
    6Zwart Wit 2121011177239-622
    7KVZ 4121011130250-1200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Klein Lenderink, JarnoTeamspeler
    Nikkels, LeanTeamspeler
    Robberegt, AstridTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVZ 4

    Reserve

    10,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd