• KVZ 4

  • KVZ 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 16:45KVZ 4 - Juventa 4Hanzehal
    6 mrt. 20:00Zwaluwen 2 - KVZ 4Heerenmaten
    16 mrt. 15:25Zwart Wit 2 - KVZ 4De Mors
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Apeldoorn 3 - KVZ 431 - 18
  • Poulestanden KVZ 4 ( Reserve 3e klasse R3G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen 297111711373415
    2Juventa 497021591372214
    3Oost-Arnhem 4106041821513111
    4Apeldoorn 394231771631410
    5Devinco 29513160117439
    6Zwart Wit 29108135177-422
    7KVZ 4900991193-1020
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hesselink, RickTeamspeler
    Jong, Steven deTeamspeler
    Klein Lenderink, JarnoTeamspeler
    Nikkels, LeanTeamspeler
    Robberegt, AstridTeamspeler
    Scholten, RosalieTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KVZ 4

    VS

    Juventa 4

    02 maart 202416:45 uur
    Hanzehal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVZ 4

    Reserve

    10,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd