• KVZ A1

  • KVZ A1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haas, Remco deTechnische stafHoofd coach
    Jong, Rick deTechnische stafAssistent coach
    Severein, SamTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:15Apeldoorn A1 - KVZ A1Zuiderpark
    9 mrt. 15:20KVZ A1 - De Meeuwen A2Hanzehal
    16 mrt. 15:00Unitas/Perspectief A2 - KVZ A1De Sypel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KVZ A1 ( A-jeugd 1e klasse A1B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Meeuwen A2118121701294117
    2Juventa A1118032201338716
    3Unitas/Perspectief A2117041661462014
    4KVZ A1116231801295114
    5Elburg A1115241961712512
    6Devinco A111335136142-69
    7Apeldoorn A111227150181-316
    8NRC '22 A111001171258-1870
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloemen, KayTeamspeler
    Boer, BrunoTeamspeler
    Klaver, DaniqueTeamspeler
    Meerdink, RensTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Apeldoorn A1

    VS

    KVZ A1

    02 maart 202412:15 uur
    Zuiderpark Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KVZ A1

    A-jeugd

    16,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd